Gładka twarz Medycyna Piękne ciało Specjaliści radzą Zabiegi Zdrowie

Attiva – błyskawiczny lifting falami radiowymi

girl-2204622_1920

Interesująca prezencja to tylko w nielicznych przypadkach wyłącznie kwestia wynikająca z samej natury. Najczęściej piękno wymaga odpowiedniej pielęgnacji i stylu życia. Urodzie z pewnością warto i należy pomóc, zwłaszcza, że współczesna medycyna estetyczna posiada szereg metod na udoskonalenie ciała. Jedną z nich jest urządzenie Attiva, którego działanie polega na aplikacji fal radiowych RF podskórnie, w miejsce wymagające zmiany na lepsze. To niezwykle nowoczesny i skuteczny lifting, który poprawia elastyczność, napięcie oraz gęstość skóry. Ta innowacyjna rewitalizacja rewelacyjnie redukuje zmarszczki, w efekcie końcowym zabiegu można więc spodziewać się pozytywnej metamorfozy wyglądu.

Attiva – nowoczesna metoda na odmłodzenie

Energia fal radiowych urządzenia Attiva powoduje wzrost temperatury tkanek in situ, co z kolei przyczynia się do zwiększenia metabolizmu skóry i syntezy nowego kolagenu. Lekarz, poprzez zaaplikowanie cienkiej mikrosondy, umieszczonej w kaniuli, może dostosować intensywność leczenia do indywidualnych potrzeb i stanu skóry pacjenta. To dlatego metoda ta pozwala na doskonałą i precyzyjną kurację różnego rodzaju niedoskonałości. Jak informują specjaliści z Bieńkowscy Clinic, terapia Attiva jest innowacyjnym oraz małoinwazyjnym rozwiązaniem, które w bezpieczny sposób prowadzi do spektakularnego efektu odmłodzenia. Ten nowoczesny lifting z powodzeniem stosowany jest nie tylko do redukcji oznak starzenia twarzy, lecz także całego ciała.

Zabieg Attiva  – stosownie do potrzeb i oczekiwań

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że lifting urządzeniem Attiva może być przeprowadzany z różnym stopniem intensywności. I tak, dla pacjentów, którzy są starsi, a ich zmarszczki bardziej widoczne, należy uwzględnić kilkudniowy okres rekonwalescencji. Zabiegi są w takim przypadku bardziej intensywne, co przy okazji skraca czas leczenia. W przypadku osób młodszych i tych, które nie chcą być wyłączone z aktywności, rewitalizacja odbywa się z mniejszą mocą i umożliwia praktycznie natychmiastowy powrót do codziennych czynności życiowych. Jednak w takiej sytuacji konieczne jest wykonanie serii zabiegów, w odstępie około 1-3 miesięcy.

W czym jeszcze pomaga Attiva?

Attiva to nie tylko lifting, redukcja zmarszczek wokół oczu czy poprawienie owalu twarzy, lecz także znakomite ujędrnianie całego ciała oraz doskonały środek na blizny i rozstępy. Urządzenie, które niezwykle efektywnie redukuje fałdy nosowo-wargowe i linie marionetki oraz wyostrza linię żuchwy, posiada jeszcze inne pożyteczne funkcje. Dzięki zabiegowi możliwa jest rewitalizacja miejsc intymnych i krocza, likwidacja nadmiaru tkanki tłuszczowej, a także ratunek w przypadku elastozy oraz innych fotouszkodzeń skóry. Na fenomenalne efekty mogą liczyć również wszyscy Ci, którzy walczą z wiotkością skóry twarzy, szyi, dekoltu, piersi, ramion, brzucha, ud, pośladków i pleców.

Co sprawia, że wyglądamy młodo i atrakcyjnie?

Młody wygląd w dużej mierze zależy od nas samych. Z pewnością warto więc zadbać o odpowiedni styl życia, w postaci regularnej aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania, a także codziennego używania wysokiej jakości kosmetyków. Niebagatelną rolę w atrakcyjnym, świeżym wizerunku odgrywa również to, jak się ubierasz i czy interesujesz się nowinkami. Dobrze także korzystać z zabiegów medycyny estetycznej, takich jak lifting urządzeniem Attiva, w celu systematycznego ujędrniania ciała. Pamiętaj też o usuwaniu wszelkich niedoskonałości, takich jak blizny, cellulit czy rozstępy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowoczesnym zabiegu Attiva, zajrzyj na stronę http://bienkowscyclinic.pl/oferta/zabiegi/itemlist/category/158-attiva%C2%AE

 

Poznaj nas!

Najnowsze komentarze