Medycyna

Plexr – opadającym powiekom mówi stanowcze nie!

plexrartedermjozefow

Zmarszczki wokół oczu, opadające powieki, ,,kurze łapki”, a także ,,dolina łez” to niewątpliwie widoczne oznaki starzenia skóry, które można i warto zredukować. Gładka, jędrna i zadbana cera jest symbolem atrakcyjności, niezależnie od wieku. Warto jest skorzystać z nowoczesnych technologii, jakimi dysponuje obecnie medycyna estetyczna. Plexr jest właśnie takim efektywnym narzędziem, dzięki któremu blefaroplastyka powiek odbywa się bez użycia skalpela oraz nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Rezultaty kuracji, które są niesamowite, nie tylko redukują zmarszczki, lecz także pozwalają na nowo uwierzyć w siebie!

Plexr – skuteczne i nieinwazyjne działanie na skórę

Plazmowe urządzenie Plexr pozwala pozbyć się zmarszczek bez naruszania głębszych warstw skóry. Jego działanie polega na wykorzystaniu łuku elektrycznego i selektywnego przepływu ciepła, które z kolei powoduje odparowanie powierzchownych korneocytów oraz biostymulację wybranych obszarów twarzy. Zabieg jest bezpieczny, a przeprowadzony przez specjalistę, przebiega bez krwawienia i nekrozy otaczających tkanek. Plexr przyczynia się do zwiększenia produkcji włókien elastycznych i, co potwierdzają eksperci z Kliniki Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm w Józefowie, jest także efektywnym środkiem na leczenie brodawek, przebarwień, blizn oraz rozstępów.

Blefaroplastyka powiek bez skalpela z Plexr

Zabieg z zastosowaniem urządzenia Plexr to alternatywa wobec tradycyjnej, dotychczas stosowanej blefaroplastyki powiek z użyciem skalpela. Nowoczesna technologia pozwala na uzyskanie pozytywnych, spektakularnych rezultatów leczenia, które nie wymagają operacji chirurgicznej. Plexr ogranicza się do sublimacji skóry właściwej, dzięki czemu jest ona bardziej elastyczna i odpowiednio napięta, a górna powieka uniesiona. Okres gojenia trwa około 5-7 dni, w tym czasie może pojawić się opuchlizna oraz strupki, a zaczerwienienie utrzymuje się przez miesiąc, co jest normalnym procesem regeneracji skóry. Efekty końcowe utrzymują się natomiast od dwóch do czterech lat.

Jak wygląda zabieg z zastosowaniem urządzenia Plexr?

Lekarz przykłada punktowo w poszczególne miejsca skóry urządzenie Plexr, które emituje mikrowiązkę plazmy. Zabieg trwa około 20-30 minut i jest praktycznie bezbolesny. Można go stosować w przypadku takich defektów, jak opadające powieki, kurze łapki, zmarszczki wokół ust, wiotka skóra przy uszach, na szyi, a także wobec leczenia niedoskonałości, takich jak blizny potrądzikowe, ostuda, brodawki, żółtaki, włókniaki, rozstępy, hiperkeratoza, czyli nadmierne rogowacenie naskórka oraz usuwanie niechcianego tatuażu.

Innowacyjna technologia sposobem na młody wygląd

Innowacyjne urządzenie Plexr jest więc nie tylko sposobem na zmarszczki i nieestetyczne zmiany skórne, lecz także przyczynia się do znacznej poprawy wyglądu. Leczenie nie wymaga specjalnego przygotowania, nie pozostawia też blizn i pozwala na szybki powrót do codziennej aktywności życiowej. To prawdziwa perełka wśród metod, które posiada aktualnie medycyna estetyczna, z racji nieinwazyjności i wysokiego poziomu komfortu leczenia. Potwierdza to również fakt, że Plexr zdobył nagrodę  – Perła Dermatologii Estetycznej 2016, w kategorii najlepsze urządzenie do regeneracji i odbudowy komórek skóry.

Więcej informacji o zabiegu urządzeniem Plexr znajdziesz na stronie: http://artederm.pl/oferta/urzadzenia-high-tech/plexr/

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nas!

Najnowsze komentarze