Gładka twarz Medycyna Zabiegi

Usuwanie zmarszczek laserem? Tak! Dzięki nowoczesnej technologii medycyny estetycznej, na rynku pojawił się pogromca zmarszczek – Discovery Pico!

discovery pico usuwanie zmarszczek - efekty

Powszechnie wiadomo, że jednym z podstawowych wskaźników kobiecej atrakcyjności jest gładka i promienna cera. Twarz odzwierciedla wszystko, nie da się ukryć, że jest naszą wizytówką. Niestety, naturalnym procesem w życiu każdego człowieka jest starzenie się organizmu. Mimo że duchem czujemy się jak nastolatki, a nasza figura jest nienaganna, zmarszczki na twarzy, które dodają nam lat, mogą zabierać uśmiech z twarzy. Zdruzgotane sięgamy po tony maseczek, wyszukujemy różne zabiegi kosmetyczne, ale niestety nie widać efektów? Spokojnie, czas opanować negatywne emocje, ponieważ z pomocą przychodzi współczesna medycyna estetyczna i innowacyjny laser Discovery Pico – według opinii ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki to najbardziej skuteczna metoda walki z tym problemem. Podpowiadamy, dlaczego warto zdecydować się na zabieg usuwania zmarszczek właśnie przy pomocy tego urządzenia!

Jak wyglądają zmarszczki?

Podłużne zagłębienia na skórze pojawiające się wraz z wiekiem to właśnie cecha charakterystyczna zmarszczek. Tego typu niedoskonałości dodają lat i zabierają uśmiech z twarzy wielu kobiet. Nic w tym dziwnego, ponieważ nie jest łatwo cieszyć się, kiedy, mając zaledwie 40 lat, widzi się w lustrze pomarszczoną twarz staruszki. Na naszej skórze jest wiele miejsc, na których mogą pojawić się nieestetyczne zmiany. Zmarszczki mimiczne to bardzo popularny rodzaj tych mankamentów urody, pojawiający się już nawet w wieku 25 lat! Zmarszczki słoneczne, poza nierównomierną powierzchnią skóry, dostarczają nam przebarwień, które trudno ukryć nawet pod warstwą najlepszego pudru. Dodatkowo, zmarszczki senne, bo przecież nawet jeśli ułożymy się nieodpowiednio do snu możemy wstać z nową zmarszczką. I w końcu zmarszczki grawitacyjne, spowodowane naturalnym procesem starzenia się skóry.

Discovery Pico –  przełomowe urządzenie usuwające zmarszczki

Dzięki innowacyjnej technologii pikosekundowej, dosłownie wszystkie wymienione wyżej rodzaje zmarszczek dla Discovery Pico są ,,bułką z masłem”. Przełomowe urządzenie ,,mówi” obwisłej skórze dobitne i ostateczne ,,do widzenia”, pozwalając zobaczyć elastyczną i promienną cerę oraz odzyskać pewność siebie. Innowacyjna technologia, która jest wprowadzana przez Discovery Pico, umożliwia osiągnięcie najwyższej mocy szczytowej w najkrótszych implac, które swoją mocą aż dwukrotnie przewyższają inne urządzenia. Według specjalistów zabiegi z wykorzystaniem Discovery Pico stały się ogromnym przełomem w osiągnięciach współczesnej medycyny estetycznej.

Laserowe usuwanie zmarszczek – efekty

Jakich efektów możemy spodziewać się dzięki impulsom przełomowego lasera Discovery Pico? Przede wszystkim szybkiego i bezpiecznego pozbycia się zmarszczek z wybranych miejsc na skórze. Każdy Pacjent może liczyć na kompleksowe usunięcie zmarszczek i widoczny efekt świetlistej oraz odmłodzonej skóry. Warto podkreślić, że w przypadku tego innowacyjnego zabiegu optymalne efekty są widoczne już po przeprowadzeniu cyklu około trzech zabiegów. Pacjenci Kliniki Miracki, którzy zdecydowali się na zabieg usuwania zmarszczek przy pomocy Discovery Pico, przyznają, że już po pierwszej sesji są widoczne zmiany w strukturze skóry.

Jakie są inne metody usuwania zmarszczek?

Eksperci zaznaczają, że przypadek każdego Pacjenta jest indywidualny i może wymagać zastosowania innych metod usuwania zmarszczek, dlatego warto przede wszystkim skonsultować problem z lekarzem.

Więcej informacji na temat sposobów usuwania zmarszczek znajdą Państwo na stronie klinikamiracki.pl.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nas!

Najnowsze komentarze