Gładka twarz Medycyna Zabiegi

Marzysz o odmłodzeniu swojej twarzy? Przeprowadź nieinwazyjny lifting twarzy techniką Silhouette soft!

nici liftingujace

Kiedy skóra na twarzy staje coraz bardziej wiotka i mniej elastyczna, a dodatkowo w niektórych obszarach widzimy już zmarszczki, tracimy pewność siebie, a zyskujemy kompleksy, które spędzają nam sen z powiek. Na szczęście medycyna estetyczna znalazła nowatorskie rozwiązanie na przeprowadzenie skutecznego liftingu, dzięki któremu możemy odzyskać twarz nastolatki, a przy tym na nowo olśniewać promienną cerą. Mowa tu o nowoczesnym zabiegu metodą Silhouette soft, czyli innowacyjnym liftingu twarzy, wykonywanym w znieczuleniu miejscowym.

Odmładzanie twarzy metodą Silhouette soft – co to znaczy?

Zapytaliśmy ekspertów przeprowadzających zabieg Silhouette soft w Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy, czym wyróżnia się ta technologia. Specjaliści twierdzą, że nowatorski zabieg Silhouette soft jest najnowszą metodą liftingu tkanek twarzy. To nowatorska koncepcja medycyny estetycznej, mająca na celu podniesienie tkanek miękkich twarzy, które z biegiem lat opadły i wyglądają nieestetycznie. Po raz pierwszy innowacyjny zabieg liftingu twarzy pozwala na precyzyjną kontrolę nad ufiksowaniem przesuniętych tkanek twarzy. Specjaliści zaznaczają, że zabieg odmładzania twarzy Silhouette soft wyróżnia się specjalnym systemem mocowania o nazwie nici Silhouette. Po zabiegu twarz odzyskuje miękkość i naturalny wygląd i już po kilku dniach znikają wszelkie mankamenty urody.

Czym szczególnie wyróżnia się zabieg Silhouette Soft?

Nie bez powodu technika odmładzania twarzy z pomocą nici Silhouette Soft jest określana jako lifting inny niż wszystkie. Mowa tu o istotnym fakcie, że nici Silhouette Soft są współcześnie jednym z najnowocześniejszych produktów dostępnych na rynku medycyny estetycznej do podnoszenia tkanek miękkich twarzy. Nici, dzięki wchłanialnym stożkom, umieszczają się głęboko w tkance, co powoduje idealne utrzymanie napięcia i doskonale podnosi zwiotczałą tkankę. Dzięki pomocy tego nowatorskiego zabiegu odmładzania twarzy wyeliminowano konieczność stosowania szwów, uzyskując wielopunktowy kontakt z podwieszaną delikatną strukturą tkanek. Napięcie podciągania rozkłada się na duży obszar, pozwalając najbardziej efektywnie zmienić umiejscowienie tkanki bez ryzyka zsunięcia.

Warto podkreślić, że technika liftingu twarzy z wykorzystaniem nici sprawdza się idealnie w przypadku korekcji fałdów nosowo-wargowych, owalu twarzy i podwieszania policzków oraz szyi. To przełomowe osiągnięcie medycyny estetycznej, które nie pozostawia widocznych blizn. Specjaliści podkreślają, że nowatorska technika odmładzającego liftingu twarzy współcześnie cieszy się największą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

Nici Silhouette Soft, czyli perfekcyjny efekt i najwyższy poziom bezpieczeństwa!

Nowoczesny zabieg liftingujący pozwala nie tylko osiągnąć naturalny wygląd twarzy i zauważalną zmianę wyglądu, lecz także nie pozostawia efektu ,,maski”. Efekt zabiegu może utrzymywać się od nawet 2 do 3 lat i można w dowolnym czasie powtórzyć zabieg dla przedłużenia efektów. Dzięki wprowadzeniu przełomowej techniki liftingu twarzy i nici Silhouette Soft zabieg został uznany za najbezpieczniejszy, szybszy i zdecydowanie łatwiejszy niż klasyczna procedura chirurgiczna. Lifting Silhouette Soft wyróżnia się najwyższą możliwością kontroli poprawy podniesienia i projekcji tkanek policzka. Ogromnym atutem zabiegu jest przeprowadzenie całej procedury w znieczuleniu miejscowym, co zapewnia najwyższy komfort zabiegu.

Jeśli zależy Ci na perfekcyjnym odmłodzeniu twarzy oraz uzyskaniu jędrnej i olśniewającej skóry, to odmładzanie twarzy nićmi Silhouette Soft jest doskonałym rozwiązaniem. Dzięki przywróceniu twarzy miękkości i naturalnego wyglądu zabieg zyskuje przewagę nad innymi metodami liftingu.

Dowiedz się więcej na temat odmładzania twarzy w Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy i umów się na konsultację!

 

 

 

Poznaj nas!

Najnowsze komentarze